Co je biorezonanční terapie Bicom? Jak a na co je možné ji využít?

Biorezonanční léčba BICOM je šetrná počítačem řízená vibrační terapie bez nebezpečných vedlejších účinků, stimulující  léčebnou sílu těla a téměř ve všech případech vede k vyléčení, či podstatnému zlepšení zdravotního stavu.

Tato metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Tělo není nikdy vystaveno jakémukoliv druhu proudu. Někteří terapeuti uvádějí míru úspěšnosti až na 95%.

Lidské tělo vyzařuje různé elektromagnetické vibrace: buňky, tkáně a orgány - všechno má vlastní vibrace. Tyto samostatné vibrace jsou ve vzájemné korelaci a navzájem se ovlivňují. Společně vytvářejí pacientovo kompletní spektrum vibrací - individuální schéma vibrací.
Je zřejmé, že vibrace zdravé osoby mají jinou strukturu než vibrace nemocného. Ve spektru vibrací nemocné osoby narušují normální spektrum vibrací vibrace cizích prvků, jež se v těle ukládají - jako amalgám, baktérie, viry, alergeny, mykózy atd.

Biorezonanční přístroj BICOM přijímá a přeměňuje tyto rušivé elektromagnetické vibrace prostřednictvím elektrod umístěných na určitých částech těla. V přístroji se tyto vibrace pozměňují a potom se vracejí do pacientova těla formou léčivých terapeutických vibrací. Tělo není nikdy vystaveno žádnému druhu elektrického proudu.

Chemické přísady v potravináchNa dnešního člověka působí mnohá zatížení: chemické přísady v našich potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí, používání medikamentů v chovu zvířat atd.
Tyto zátěže zapříčiní u mnohých pacientů, že sud přeteče. To se projevuje v různých formách. Od nejasných poruch duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.
Je zajímavé, že základem chronických onemocnění je většinou více zátěží. Je také možné, že u pacientů se stejnými obtížemi lze zjistit zcela odlišné příčiny těchto obtíží. Biofyzikální rovina nabízí možnost testování těchto individuálních zatížení, což není na biochemické úrovni (laboratorní parametry) často možné. Těžké, vícečetné nebo dlouhotrvající zátěže mohou zablokovat síly potřebné k zotavení těla.

V zásadě je třeba říci, že tělo disponuje velkými vlastními silami k zotavení.  Tělo má fenomenální regulační systém, s pomocí kterého mohou být znovu a znovu vyrovnány mimořádné negativně působící vlivy.  Když však na tělo působí příliš těžké zátěže nebo je jich příliš velké množství a to delší dobu, může se stát, že regulační schopnost, jakož i síly k zotavení těla jsou bržděny nebo dokonce blokovány.

Co tedy metoda umožňuje řešit?Tyto nadstandartní služby nabídneme klientům naší nové lékárny Mariánka v Brně Komárově již v únoru 2018. O přesném termínu otevření lékárny a možnostech, jak se na biorezonanci Bicom objednat, vás budeme informovat.

V lékárně Mariánka pro vás také připravujeme homeopatickou poradnu.Dále do nabídky lékárny nově zařadíme i Peruánské byliny s léčivými účinky, tinktury z pupenů a bylin či zelené potraviny.

Komentáře