Bylinky z Peru díl.6 YACON


Důvody, proč doporučujeme bylinky z Peru je více. Jednak jsme nadšeni pro bylinnou léčbu, s velkým důrazem na etiku a poctivým a upřímným přístupem ke klientům.
Tyto byliny se k nám dováží pro rozšíření možností léčby a pomoci od nejrůznějších zdrav.potíží a my vám rádi zprostředkujeme cestu k nim, Řídíme se heslem "Jen z dobrého se rodí dobré" :-)
Sázíme tedy na vysokou kvalitu. Proces sběru bylin je od samého počátku až po zabalení do spotřebitelských obalů a expedici pod dohledem zaměřeným na jakost.YACON (Smallanthus sonchifolius)

Rostlina s vynikajícími a chutnými bulvami. Je též antioxidantem. Odvar z listů můžete užívat při cukrovce, při zánětech močového měchýře, ledvin a jater, užíváním odvaru předcházíte hypoglykémii. Yacon zlepšuje činnost slinivky, snižuje hladinu triglyceridů a cholesterolu, podporuje metabolismus, pomáhá při vředovém onemocnění střev či trávících problémech, obezitě, obnovuje bakteriální flóru, kdy je nejvhodnější užití právě po léčbě antibiotiky. Dále je možné odvar užívat při zácpě. Yacon napomáhá k vyrovnání se se stresem a snižuje krevní tlak.Užívání: 1-2 lžíce rostliny Yacon zalít cca 700ml studené vody, přivést k varu a na mérném ohni 5minut povařit. Nechat chvíli odstát a scedit. Pít 3x denně 1 sklenku před jídlem. Možno popíjet i kdykoliv během dne.


Bylinky budou k dostání na našem eshopu levnalekarna.cz a také na nové lékárně Mariánka v Brně Komárově (otevřeno od února 2018).

Komentáře